Lista aktualności Lista aktualności

Sprzedaż choinek świątecznych 2018 !

Zapraszamy serdecznie do nabycia drzewek świerkowych na okres świąteczno - noworoczny 2018 r. 22 grudnia będzie można to uczynić nawet osobiście !

Miło jest nam Państwa poinformować, że ceny choinek w tegorocznym okresie świąteczno-noworocznym w stosunku do cennika ubiegłorocznego nie ulegają zmianie (aktualny cennik zamieszczamy pod artykułem).

     Nadleśnictwo Choczewo sprzedaż drzewek prowadzić będzie w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym okres świąteczny, tj. w okresie od 17.12.2018 r. do 24.12.2018 r. Choinki będzie można w tym roku nabyć:

I. Na terenie Gminy Krokowa w:

Leśnictwie Białogóra - ul. Morska 21, Białogóra,

II. Na terenie Gminy Choczewo w:

a) siedzibie Nadleśnictwa Choczewo - ul. Świerkowa 8, Choczewo,

b) Leśnictwie Kopalino - ul. Bursztynowa 18, Kopalino,

III. Na terenie Gminy Gniewino w:

a) Leśnictwie Dąbrówka - Dąbrówka 4,

b) Leśnictwie Salino - Salino 21,

c) Leśnictwie Młot - ul. Ks. Galasa 21, Kostkowo,

d) Szkółce Dąbrówka - m. Dąbrówka.

IV. Na terenie Gminy Łęczyce w:

a) Leśnictwie Brodnica - Łęczyn 11,

b) Leśnictwie Chynowo - Łęczyn 10.

Sprzedaż prowadzona będzie w godzinach 7-15.

     Nadleśnictwo Choczewo dla uatrakcyjnienia nabycia drzewka świątecznego zaprasza też do wzięcia udziału w akcji organizowanej 22 grudnia 2018 r. na terenie Szkółki Dąbrówka w godzinach od 9,00 do 12,00, gdzie po spełnieniu minimalnych warunków będzie można samodzielnie pozyskać na miejscowej plantacji wybraną przez siebie choinkę.

Zapraszamy na ten dzień rodziców, którzy cenią sobie w swych domach naturalne, świeże drzewka, by nabyli je w opisanej akcji przy udziale swych pociech.

     Bliższe szczegóły akcji, po opracowaniu zasad jej przeprowadzenia, poznać będzie można poprzez kontakt telefoniczny z p. Lidią Grochalską tel. 58-572 26 31.